Fotka v sieti 2015

Posledná júnová sobota bude patriť druhému ročníku úspešného fotografického podujatia Fotka v sieti. Trafačka pozýva domácich aj zahraničných fotografov a tým aj všetkých priaznivcov fotografie.

Od rána až do neskorých večerných hodín bude prezentovaná tvorba zaregistrovaných účastníkov fotkami v sieti. Návštevníci výstavy budú môcť vyjadriť svoju radosť či obdiv k vystaveným dielam pripínaním farebných spiniek.

Fotka v sieti

Tento ročník má niekoľko noviniek. Ráno štartuje fotomaratón pre registrovaných účinkujúcich, ktorých úlohou bude počas štyroch hodín odfotiť desať záberov na rôzne témy. Odborná porota určí troch víťazov, ktorým na konci dňa odovzdá ceny. Výsledné fotografie sa budú po zotmení premietať na stenu Trafačky.

Počas dňa Trafačka pre návštevníkov pripravila dva workshopy. Jeden bude zameraný na fotenie v exteriérových podmienkach, kedy sa návštevníci naučia používať ateliérové svietenie. Druhá dielňa predstaví historickú techniku cyanotypie.

Deň spríjemnia aj dve hudobné vystúpenia. Prvým bude nitriansky pesničkár Samuel Kšiňan a po ňom vystúpia bratia Ondrej (Prorok) a Matej (Mr. Matt) s hudobným projektom Dornkappel.

Zdroj: www.trafacka.sk

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.